.

.

Хавајски Свилен Texturizing Гел Activator, 16 fl мл - Природни Протеини Екстракти за Стил и придавам Влогови на Сува и Оштетена Коса - за Боја Третирана Коса - Добар за Мажи, Жени &

Хавајски Свилен Texturizing Гел Activator, 16 fl мл - Природни Протеини Екстракти за Стил и придавам Влогови

мислење на клиентот:

DEN 425.52
Достапност
Во достапна форма

ХАВАЈСКИ СВИЛЕН ГЕЛ ACTIVATOR е на врвот за Нега на Коса решение во својата категорија.Додека одржување на вашата тековна фризура и додавање на природната мекост и да изгледа вашата коса.ГЕЛ ACTIVATOR е специјално формулиран со Протеини и Moisturizers да се спречи било неуредна се изгради и прозорци.Тоа ќе се обезбеди природен сјај на сите видови на кадрици и бранови.СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА поттикнува многу здрава додава сјај и сјај на косата додека да навлегуваме длабоко во корените да се збогати косата со лековити својства на сите природни протеини & moisturizers. "ДОСЕГА НАЈДОБАР КОСА DEFINER ЗА КОСА" е секој реакција по користењето на Гел Activator за да се постигне Кадрава, услужни и Сјајна коса.НИКОГАШ не се ТЕСТИРААТ ВРЗ ЖИВОТНИ - Тоа е нашата заложба за никогаш да не ги тестираме нашите производи врз животни.30-Ден Гаранција за враќање - Ако не сакаме нашите Нега на Коса Решение тогаш ние ќе рефундирање на вашите пари БЕЗ ПРАШАЊА ПРАША.Кликнете на "Додади во Кошничка" Сега.Хавајски Свилен Потпис Колекција : Дизајниран со крупни, кадрава или густа коса во умот.Потпис Колекција производи се зголеми кадрици, detangle, длабоко состојба и контрола дури и на повеќето непослушните насоки.Colección де firma sedosa hawaiana Diseñado един cabello grueso, rizado о grueso en mente.Лос productos Потпис Колекција mejoran лос rizos, desenredan, mejoran лас condiciones y controlan incluso лос hilos más rebeldes.Како Да се Use Apply на sufficent износ на косата, масажа и стил како што сакате.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите