.

.

SURKER Електрични Про Li Clippers Берберот Додатоци Чешлање Водоотпорен Батерија Cordless Блиску Сечење Т-Сечилото Тример Коса Clippers за Мажи(Злато)

SURKER Електрични Про Li Clippers Берберот Додатоци Чешлање Водоотпорен Батерија Cordless Блиску Сечење Т-Сечилото

мислење на клиентот:

DEN 914.64
Достапност
Во достапна форма

【ЦЕЛОТО ТЕЛО ПЕРАТ】 : 100% IPX7 водоотпорен коса тример ви овозможува да се чисти со вода брзо, лесно се чисти машина после секоја употреба да ги одржувате уредни. 【USB Брзо Полнење】2 часа задолжен за 120 мин cordless употреба.USB Тип-C полнење порта, можете да поврзете USB адаптер, лаптоп, автомобил полнач, моќ банка и други напојува преку USB уреди, совршен за патување. 【Tltanium Керамички Т-Сечилото】Т-облик Tltanium Керамички машина главата, останете остри за удобно кроење.Нула растојание масло главата дизајн.Т тип 0 машина главата ултра краток теренот.Не болеше главата. 【Професионални Тример】Опремени со 3 видови на водич чешли(1mm,2mm,3мм) на различни должина,погоден за средување на инчен главата,шема,ет.Трим или транзиција без дупки.S-облик obtuse агол 360 n-friendly не е лесно да се гребење на кожата.Ве молиме слободно контактирајте со нас, ако чувствувате било кој проблем.Ние ќе ви обезбеди задоволително решение.Стилски изглед, мали и преносливо, може лесно да се создаде различни фризури.Подобрено автоматско наострен прецизни и трајни ножеви дизајниран за домашна фризури се трајни, брз, лесен и прецизен за сечење на косата.Нашата коса clipper има стилски форма, мали и преносливо, лесно да се одржи, кој ќе биде вашиот идеален избор во косата clipper.Во исто време, тоа е исто така најдобар подарок за вашиот маж и дечко.Ергономски дизајн, стилски црна rhombus текстура, Таписерии и компактен за удобен зафат.Виси Т-Ножеви направи да се бричат и намалување на слободно, без разлика од која насока.погоден за масло главата, резба, гроздобер коса стил, baldhead. 1* Губење На Ножици. 1* USB Полнење Кабел. 3* водени чешли (1mm,2mm,3мм). 1 * Заштитна капа. 1* Чистење Со Четка. 1* Прирачник За Корисникот.Употреба : Barbershop професионални.Оперативен напон : 3.7 V. време на Полнење : 2 часа.Користење време : 120 минути.Батерија : 1400m Ah.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите