.

.

7 Инчен Коса За Сечење Чешли. Берберот е & Hairstylist Чешли. Сива. 1 DZ.

7 Инчен Коса За Сечење Чешли. Берберот е & Hairstylist Чешли. Сива. 1 DZ.

мислење на клиентот:

DEN 227.76
Достапност
Во достапна форма

12 Чешли.Нитрилна Гума Берберот Берберот, Косата уметник Чешел.Krest Клеопатра 420. Нитрилна Гума Берберот Берберот, Косата уметник Чешел. 7 Инчи, рамни професионални чешел.Направени од Нитрилна Гума. 100% професионален квалитет за комбинирање на соодветна цврстина и флексибилност.Нема да ги апсорбира стерилизирање решенија, perms, климатизери, шампони, масло, вода, итн. 12-пакет.Модел Krest Клеопатра 420. Совршено одговараше забите, за да се елиминира влечете, плукаат завршува или гребење.Нумерирани владетел за прецизно sectioning.Krest чешли се дизајнирани со селективен професионалец во умот.Професионални hairstylist се користат овие за сечење чешли.Направени исклучиво за вашата коса стил и потреби.Најдобро знаат берберот е коса за сечење чешел.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите