.

.

Conair Тврда Гума Џеб Чешел 2 Смета Пакување Од 3

Conair Тврда Гума Џеб Чешел 2 Смета Пакување Од 3

мислење на клиентот:

DEN 249.60
Достапност
Во достапна форма

Компактен & Трајни.Џеб Чешли.Компактна Големина.Безбедни За Употреба Со Хемиска-Базирани Стил И Производи.Произведено во Кина.Хемиски отпорни.Conair има се што ви треба за убава коса.Овие врвен квалитет, компактен, нераскинливо Џеб Чешли се лизга во чанти, чанти или џебови за лесно никаде стил.Дизајниран да чешел низ сите должини и текстури на косата.Ние вклучуваат два - еден за дома и еден за патот.Безбедни за употреба со хемиска-базирани стил и производи.Џеб Чешли - За сите намена стил.Произведено во Кина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите