.

.

3 Парчиња Стаорец Опашка Чешел Карбонски Влакна Сечење Чешел Сет од не ' Рѓосувачки Челик Pintail Чешел Надразнување Чешел Разделба Чешел, Широк и парична Казна Заби Че

3 Парчиња Стаорец Опашка Чешел Карбонски Влакна Сечење Чешел Сет од не ' Рѓосувачки Челик Pintail Чешел Надразнување

мислење на клиентот:

DEN 143.76
Достапност
Во достапна форма

Лесен и удобен : стаорец опашка чешел мерки за прибл. 8.6 x 1.6 инчи, на карбонски влакна сечење чешел е прибл. 8.7 x 1 инчи, соодветна големина за да можете да ја користите дома или салони за коса, лесна и добро за семејството и патување употреба, лесно да се носат или се стави во вашиот џеб или торба.Различни функции : забите на овие сечење чешли се густи во предниот дел, додека ретко на дното, практични за да можете да ја користите, не се лизга дизајн го направи тоа не е лесно да падне од твојата рака, добри за косата, разделба, назад чешла, пост стил и боење на косата.Карбонски влакна материјал : двете надразнување чешли и чисто и широко заб чешел се изработени од карбонски влакна материјал, рачки на надразнување чешли се направени од не ' рѓосувачки челик, трајни и стабилни, не е лесно да се скрши, може да се избегне влечење, заплитане или оштетување на косата, може да помогне да масажа на вашиот скалп и биланс на нафта, се безбедни за употреба и нема да нула вашиот скалп или повлечете вашата коса.Флексибилен за да го користите : овие разделба чешли и широк и парична казна заби чешли се применливи за повеќето типови коса, како што се прав, влажно и кадрава коса, доволно флексибилен за да се задржи вашата косата мазна, посочената и nonslip рачка на pintail чешел е погодна за поделба на косата, виткање, разделба или надеж, што помага да се грижи за косата за време стил.Специфични содржини : тука се 2 парчиња од не ' рѓосувачки челик pintail чешли и 1 парче парична казна и широк заб чешел, со цел во црна боја, што е доволно за вашата дневна косата потреби, со умерена дебелина, удобно да го користите, не е лесно да се скрши.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите