.

.

Унисекс Бебе Момче Девојки Принцезата Тиара Круна Првиот Роденден На Шапка Искра Злато Цвет Роза Златна Круна Торта Пресече Фото Проп

Унисекс Бебе Момче Девојки Принцезата Тиара Круна Првиот Роденден На Шапка Искра Злато Цвет Роза Златна Круна

мислење на клиентот:

DEN 168.48
Достапност
Во достапна форма

Бебе Девојка Сјајот 1 2 3 Прв Роденден Виножито Цвет Круна Шапка Флорални Тиара Headband за Фото Проп,Синтетички.РОДЕНДЕН ТЕМАТСКИТЕ КРУНА - Моден Бебе е првиот роденден на круната капа за бебиња е совршен за Настан Материјали и Деца партија резерви,тоа е една убава Круна шапка, Роден во напорната работа на работниците,тоа направен од висок квалитет Не-плетени, Направени со рака-плетени.тоа е производ што внимателно ги носи изненадување за бебе роденденска забава, совршен придружник за партија украси,Бебе Зголеми Цвет Златна Круна Роденден Headband Коса Додатоци за бебе девојка момче деца деца, млади деца.СОВРШЕН ПАРТИЈА ПАКЕТ - Розова и Златен Сјај со Чувствува Поставата внатре и Цветни Дизајн од Надвор,Бројот "1" за "еден""2"за"3"е направена од sliver сјајот ткаенина.светкавиот виножито круна наредени во светло РОЗОВА филц,Виножитото цвеќиња обрачот околу круната, Тоа е толку симпатична софистицирани и е сигурен да бидат забележани од страна на вашата сите гости,сјајот виножито круна е заштитена од удобно еластична бенд да се носи зад ушите и остатокот на база на главата.СОВРШЕНА ПОЛОВИНА РОДЕНДЕН ДЕКОРАЦИЈА НЕКОГАШ - Светли бои, чиста бои, носење на бебето да се покаже аристократски темперамент, рачно изработени, единствена, ретки и скапи, додадете допир на фотографија,Тоа може да донесе многу забава за вашиот роденден!И Тоа може да се користи во ова што в,Тоа не само што може да ги красат вашиот роденден Тоа исто така може да се користи како фото проп или како Сувенир .Ако ви се случи да се биде фотограф, јас мислам дека дефинитивно може да додадете малку боја на вашите фотографии.СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ЗА ВАШЕТО БЕБЕ - Бебе е првиот роденден на седи на висок стол,се Стави на мене јадат торта,слушање на секој пеење роденден песни,мислам дека бебето се најсреќните во тоа време, Вие и вашето семејство ќе се чувствувате задоволство,Животот е само едно трепкање на окото од почетокот до крајот.Ние треба да живееме во сегашноста,уживајте во моментот, и снимање на бебето, како прва партија во нејзиниот живот.правење на фото албум на слики снимени во првиот роденден, а на снимањето нив секоја година и денес.ФАНТАЗИЈА ОД ВАШИОТ МАЛО БЕБЕ АНГЕЛИ - За почеток, проверете деца.Како тие растат, шест месеци може да значи огромна пресвртници.Тоа може да биде посебен време да прослават со нив, како тие растат, затоа што тие растат премногу брзо!како 1-ви роденден бебе туш партии подароци,совршен за вашата мало бебе да се носат на посебни денови,Оставајќи фотографии на секој роденден на бебето, заштеда, исто така, е начин за бебето да се знае како да се биде благодарен за тоа.Состојба : Бренд New Package Вклучуваат : 1 PC Headband Description : Големина : Еден Size Color : Како слики shown Material : Ткаенина + Руно Поставата + Пена Flower Gender : Girls Specifications : Супер симпатична и убава бебе деца девојки принцеза круна headband роденден цвет круна шапка.Шапка надвор од работ со пена цвеќиња за декорација, светла боја на облекување на вашиот мало бебе повеќе модерен и атрактивен.Еластична бенд одговара на повеќето глави, мек и удобен, лесно да се носат и исклучување.Најдобар избор за роденден, забава, фотографирање пука, Божиќ, свадба, фестивал, секојдневно носење, бебе туш или било какви посебни occasions If имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе одговор во рок од 24 часа.Големина : Прибл. 2.5 x 3" / 7 x 7.6 cm Friendly Совети : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите