.

.

Бебе Headbands Девојки Новородено Бебе Дете Hairbands и Големи Лакови

Бебе Headbands Девојки Новородено Бебе Дете Hairbands и Големи Лакови

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

Бебе девојка headbands се направени од високо квалитетна еластична Најлон материјал. 10pcs различни бои еластичен голема лакови headband.Совршен за бебе туш,роденден,семејна фотографија,итн.Овие headbands се екстра нежни за вашиот малку една глава.Тоа лесно може да се вклопи од бебиња години, а девојчињата.OBaby turbans се толку прекрасни светла симпатична да одговара многу добро бебе малку девојки облека;особено погодни за новороденче.може да ги користите за да се облекуваат било облека.Толку Мека и Удобна не Може да се истакне во овој дел е доволно!толку удобно!!Толку лесни вашето бебе ќе едвај сфатат дека тоа е дури и таму!!.Прилично headband со мек материјал и прекрасен дизајн е најдобриот избор за вашата прекрасна бебе, едноставна, но дозволете вашите деца прилично доволно Совршен за секоја прилика , бебе туш, се слика и повеќе.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите