.

.

Малку црвено јава rood големи коса-bow

Малку црвено јава rood големи коса-bow

мислење на клиентот:

DEN 600.00
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Произведено во САД вонредна рачно изработени коса-лакови со ексклузивни панделки и креативен дизајн за сите возрасти.Нашите рачно изработени Коса лакови се направи со толку многу љубов што ние гарантираме ќе ви се љубовта.Големина СМ прибл. 7-8 cm.Големина MED прибл. 10 cm.Големина LG прибл. 12 cm.ВНИМАНИЕ : Flor NY Atelier го задржува правото да го замени суровини во случај на недостапноста, сепак ние ќе се заменува со најблиските достапна опција е можно да изгледа како производ на сликата.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Произведено во САД вонредна рачно изработени коса-лакови со ексклузивни панделки и креативен дизајн за сите возрасти.Нашите рачно изработени Коса лакови се направи со толку многу љубов што ние гарантираме ќе ви се љубовта.Големина СМ прибл. 7-8 cm.Големина MED прибл. 10 cm.Големина LG прибл. 12 cm.ВНИМАНИЕ : Flor NY Atelier го задржува правото да го замени суровини во случај на недостапноста, сепак ние ќе се заменува со најблиските достапна опција е можно да изгледа како производ на сликата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите