.

.

Mistshopy Новороденче Headband Јазол Turban Headwraps за Девојки Еластичен Beanie Шапка Headwear Бебе Коса Додатоци

Mistshopy Новороденче Headband Јазол Turban Headwraps за Девојки Еластичен Beanie Шапка Headwear Бебе Коса Додатоци

мислење на клиентот:

DEN 76.56
Достапност
Во достапна форма

Парична казна изработка, со висок квалитет, меки и удобни текстура.Голема еластичен шапка, одговара за новородено бебе од 6 месеци до 3 години.Модерен и дарежлива, прекрасна форма, се одличен додаток да се задржи ќе изгледаат кул и елегантен.Совршен за фото пука, родендени, бебе туш подароци, Божиќ, Семејна фотографија, одмор, итн.Пакет содржи : 1 x Бебе Turban Шапка.Опис : Материјал : Памук, Полиестер, Големина : 17 x 18cm Пакет се вклучуваат : 1 x Бебе Turban Шапка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите