.

.

WYBFR Симулација Храна Коса Barrettes Креативни Забава Стилски Едноставна Коса Клип Коса Додатоци за Деца Години Девојки Деца,Кикирики Hairpin

WYBFR Симулација Храна Коса Barrettes Креативни Забава Стилски Едноставна Коса Клип Коса Додатоци за Деца Години

мислење на клиентот:

DEN 87.60
Достапност
Во достапна форма

Одлично за бебе headbands,девојките конска опашка држачот за било occassion.секојдневно носење,партии,училиште,фотографија,бебе туш итн.Овие мали девојчиња лакови за коса изгледаат одлично со или повик носат или партија се облекуваат.Можете да ги красат вашата девојка коса со леснотија во пар или сами клипови!.Малку Девојки изгледаат слатко и шарм со храна модели barrettes.Совршен подарок за Дете девојки , деца деца и тинејџери.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите