.

.

Лак & Стрелка Точка Цвет - Нане - Мали

Лак & Стрелка Точка Цвет - Нане - Мали

мислење на клиентот:

DEN 143.76
Достапност
Во достапна форма

Пакет тежина : 0.4 унци.Пакет висина : 1.0 инчи.Пакет Должина : 5.25 инчи.Пакет ширина : 3.0 инчи.Нане Точка Цвет.Додадете талент и да се забавуваат на било Лак & Стрелка™ јака.Едноставно извадете ги кучето е јака, се лизга на еластична јамка околу јака и прикачиш.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите