.

.

Колумбија на Жените и Тука И Таму Ровот Јакна

Колумбија на Жените и Тука И Таму Ровот Јакна

мислење на клиентот:

DEN 1691.52
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Други Влакна.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.OMNI-TECH : Нашата Omni-Tech технологија карактеристики воздух-порозни заштита, што е водоотпорен и дише.Тоа обезбедува одлични водоотпорен заштита, чување на мајката природа е елементи надвор, во исто време овозможувајќи внатре да дишат.ПРАКТИЧНИ ФУНКЦИИ : Ова Колумбија Жените и Тука И Таму Ровот дожд јакна има две предната страна џебови за да се задржи вашите мали предмети безбеден.ПРИЛАГОДЛИВИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Еден прилагодливи хауба, 2-начин центар пред патент, и прилагодливи ракави придонесе за персонализација се вклопуваат.УДОБНОСТА се ВОДАТ : Удобност водат ткаенина овозможува удобно движење од градот errands да се на патеката.РАЗНОВРСНА : лесен направи и прилагодливи карактеристики го прават овој дожд ровот главен за било зимска гардероба.Од drizzle да downpour, Колумбија е жените rainwear штитови од влажни, додека останатите дише и стилски.Оваа Колумбија Жените и Тука И Таму Ровот е совршен издание на вашиот врнежлив ден гардероба за својот лесен покриеност и разноврсна, но стилски, силуета.Направена на трајни 100% полиестер школка и фината мрежа обвивка, овој ров обезбедува лесен дожд заштита.Силуета е класичен и традиционален, кредитирање на јакна изгледа дека е способен за секојдневна облека.Прилагодливи карактеристики како ракави и прилагодливи худ направи копот удобно доволно за движење и активност.Корисна детали како два предни џебови чувајте ги вашите мали предмети безбеден.Дополнителна плус на стилот на оваа класична ровот е неговата функционалност : пригоден 2-начин центар-пред zip овозможи брза и лесна апликација.Колумбија е Тука И Таму Ровот е достапен во широк спектар на големини и бои за да се приспособат на многу стилови и одговара.За да се обезбеди големина можете да изберете само право, да ги користат нашите големината на табелата и следниве мерење инструкции : за ракави, со почеток во центарот задната страна на вратот и да се измери преку рамо и надолу за да го зглоб.Ако излезе со делумна број, тркалезни до следното дури и бројот.За градите, мерка во потполност дел на градите, под мишките и во текот на плешките, одржување на лента мерка фирма и ниво.За повеќе од 80 години во Колумбија, Спортски Компанија е производство на опрема за луѓето кои уживаат солиден отворено наоѓа во Северозападниот дел на Пацификот и многу подалеку.Со седиште во Портланд, Орегон ние се уште да се направи не-глупости облека, обувки и додатоци за да се задржи топло, суво, кул, и заштитени без разлика што.Иновативна опрема со irreverent дух, квалитетот, и на семејниот бизнис етос е она што ги поставува ни се распаѓа.Земете на горчливиот елементи со доверба.Дали нејзиното инсистирање дожд најде во долините, нон-стоп ветар што доаѓаат на Клисура, или ладна планинска снегот да падне..се погледне за нашите напредни технологии на вашиот облека за да бидете пријатно топли, суви и заштитени.Без разлика што.Кога вашиот продолжен активности се задржи под сонцето, што сум ли покриени – буквално.Се погледне за облека, која вклучува нашите напредни технологии наменета за да се заштитат од штетните UVA/UVB зраци на сонцето, додека имајќи суво, кул, и удобно.Нашиот потпис Колумбија логото е гаранција за нашето внимание на детали.Нејзините она што ги поставува нашата облека за разлика од другите.Ние ги користиме само највисок квалитет на материјали, стручна изработка, и трајни крои.Ова е спортски ќе уживате за сезони за да се дојде.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите