.

.

804Pcs Копчиња Grommets сврзувачки елементи Брзо Полнење 9.5 10 mm Боја на Кожа Заковки Копчиња Метал Притиснете Studs Прстен Копчето за Romper Bodysuit Убава и Издржлив

804Pcs Копчиња Grommets сврзувачки елементи Брзо Полнење 9.5 10 mm Боја на Кожа Заковки Копчиња Метал Притиснете

мислење на клиентот:

DEN 1631.04
Достапност
Во достапна форма

Убава модел може да се користи индивидуално и на различни проекти.Prefect за многу занает проекти како шиење, плетење, scrapbooking или cardmaking или други рачно изработени занаетчиски.Овие копчиња може да се користи во duffle, грб, облека, чевли, капи, торби embellishments.Погоден за шиење, облека, додатоци, DIY кожа занает, и така натаму.На копчињата се направени од добри квалитетни материјали за долго време и издржливи употреба.Specification Buttons : 10 colors Material на Копчиња : Copper Diameter на Prong тока : Прибл. 9.5 mm/0.37"На клешти поставите должина : 145mm/5.71"Внимание : -На plier се погодни САМО за да им помогнам на Метал Prong Прстен Копчето.Ве молиме не притиснете другите.-Кога ќе употреба на клешти, ве молиме да не притискајте премногу, или ќе му наштети на вашите раце.Пакет includes200 Sets(800pcs) x Метал Prong Прстен Button1pc x Pliers1pc x Удирање tool2pcs x Резервни Rubber Note:1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Ако ви треба било каква помош или било какви прашања, ве молиме да остави ми порака.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне и да ви обезбеди со најдоброто решение.Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите