.

.

10Pcs Шиење Метални Копчиња DIY Додатоци Алуминиумски Копче за Шиење Облека Копчиња за Шиење Додатоци Копчиња (Боја : Зелена, Големина : 15mm)

10Pcs Шиење Метални Копчиња DIY Додатоци Алуминиумски Копче за Шиење Облека Копчиња за Шиење Додатоци Копчиња

мислење на клиентот:

DEN 669.84
Достапност
Во достапна форма

Набитост:Изработени од еко-пријателски висок квалитет смола материјал, мазна површина, водоотпорен, трајни и colorfast.Направени од високо - квалитетни материјали,трајни, фина изработка, што го прави повеќе креативни и роман.Сигурна и стабилна : површина е мазна и удобно, не е лесно да се пробие и да избледи, и може да се користат со доверба.Функција : DIY копчиња за шиење и декорација, замена неупотребливи копчиња, менување на стилот на облека.Широко се користи : не само што може да се плетени и пораби на сите видови на облека,панталони, чевли и капи, но, исто така, може да се користи за ракотворби или празник декорација.Широк Апликации: Ќе може да ги користат овие копчиња за шиење да се замени недостасува копчиња на палта и разни парчиња облека.Исто така погоден за различни облека за шиење, навлаки за шиење.Тип на производ : Button Color : како што е прикажано во picture Size : 8мм-32mm Style : класичен/fashion Function : Облека, декорација производство/ DIY crafts Season : целата година round Shape : тркалезна/плоштад/other Application : Многу погодна за декорација на облека,чанти, подарок пакување,итн.Други копчиња : грб на копчиња, кошула со копчиња, метални копчиња, DIY копчиња, смола круг копчиња,итн.Answer : ___________________________ Note : 1. Поради чиста прирачник за мерење, ве молиме овозможи одреден error2. Поради различни агли на снимање, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од picture100% Задоволство гарантира:Секој копчето доаѓа со сигурен квалитет и сигурен услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.Ние ќе бидеме на интернет за да го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите