.

.

30 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 09286 Жолта Мешани Изразување Дрвени Облека Декорација рачно изработени Бележник Boutons

30 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 09286 Жолта Мешани Изразување

мислење на клиентот:

DEN 148.56
Достапност
Во достапна форма

30 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 09286 Жолта Мешани Изразување Дрвени Облека Декорација рачно изработени Бележник Boutons.Илјадници накит одлуки шарм, шиење копчиња на мојата продавница, ако ви се допаѓа оваа точка, додадете вашите омилени. : ).Материјали : Дрво, Боја : како Фотографија ( повеќе бои ).Големината на секоја копче : (Aprox.) : 20 x 20 x 8мм,(25/32"x25/32"х5/16").Количина : 30 КОМПЈУТЕРИ. 30 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 09286 Жолта Мешани Изразување Дрвени Облека Декорација рачно изработени Бележник Boutons.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите