.

.

Nintendo 2DS XL Pikachu Издание Конзола JANSCBAB

Nintendo 2DS XL Pikachu Издание Конзола JANSCBAB

мислење на клиентот:

DEN 7724.16
Достапност
Во достапна форма

Оваа шарени жолта систем личи на иконите Одг Pikachu, со својата носот и образите одгледуваат на капакот.Новиот Nintendo 2 DS XL систем ќе ги носи сите моќта на новиот Nintendo 3 DS систем во рационализација и прифатлива пакет.Со своите големи екрани и компактен, Преклопен дизајн, новиот Nintendo 2 DS XL систем може да игра Нинтендо ДС, Nintendo 3 DS, или новиот Nintendo 3 DS игри во 2 D.Збогатете го вашето играчко искуство со додадена C држи контрола и amiibo поддршка преку вграден NFC читач/писател.Допрете amiibo фигура за да блиска-field communication (NFC) читач на долниот дел на екранот за да уживате во amiibo карактеристики во компатибилен игри.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите