.

.

Hyperkin RetroN 3 Игри Конзола 2.4 GHz Edition за Супер НСВ/ Genesis/ КАЗНИ (Ласерски Црвено)

Hyperkin RetroN 3 Игри Конзола 2.4 GHz Edition за Супер НСВ/ Genesis/ КАЗНИ (Ласерски Црвено)

мислење на клиентот:

DEN 2159.76
Достапност
Во достапна форма

Две 2.4 GHz безжична контролори со 15 ft.опсег од конзола. 2 x НСВ контролер пристаништа, 2 x SNES контролер пристаништа, и 2 x Битие контролер пристаништа.S-video и Композитни AV влезови.Се префрлате помеѓу НСВ, SNES, и БИТИЕ со брз пристап dial.Две 2.4 GHz безжична контролори со 15 ft.опсег од конзола. 2 контролер порти на секоја компатибилен конзола.S-video и Композитни AV влезови.Компатибилен со НСВ, Супер НСВ, и БИТИЕ касети.Играат сите на вашите омилени ретро игри со Hyperkin Retro N 3 игри систем.Способни за играње илјадници игри, Retro N 3 прифаќа касети за парични КАЗНИ, SNES, и Битие.Оваа верзија е безжичен контролори се ажурира за да 2.4 GHz за посилна врска, пониски латентност, и понатаму опсег.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите