.

.

2-Pack 3D Замена Џојстик Аналогни Палецот се Држиме за Nintendo Switch Лајт и Joycon

2-Pack 3D Замена Џојстик Аналогни Палецот се Држиме за Nintendo Switch Лајт и Joycon

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Нови Џојстик 3 D аналогни за Nintendo Switch Радост-един и да се Префрлате Лајт; Работи за Лево или Десно за радост-един контролер.Го заменува вашиот скршен, ислужени или оштетени аналогни, донесе вашиот контролер врати во живот.Пакетот вклучува : 2 x Замена Џојстик за Nintendo Switch Лајт и Радост-Con. ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме калибрирање на џојстик со користење на Nintendo Switch поставување откако ќе го инсталирате.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите