.

.

Veanic 4-Pack Замена Џојстик Аналогни Палецот Стап Компатибилен со Switch Радост-Един Контролер

Veanic 4-Pack Замена Џојстик Аналогни Палецот Стап Компатибилен со Switch Радост-Един Контролер

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

Замена на аналогни џојстик компатибилен со Switch Радост-един; Работи за Лево или Десно за радост-един контролер.ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме калибрирање на џојстик со користење на Прекинувач поставување откако ќе го инсталирате.Пакетот вклучува : 4 x Замена Џојстик компатибилен со Nintendo Switch Радост-Con. Идеална замена за одредување на Радост-един лебдат прашања.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме калибрирање на џојстик со користење на прекинувач прилагодување по инсталацијата ако тоа наноси Пакетот Вклучува : 4 x Замена Џојстик компатибилен со Switch Радост-Един 8 x Замена "Y" Завртки 8 x Палецот Стап Капи Направени за да ги собере Switch Радост-Един Посебно дизајнирани лево/десно замена џојстик компатибилен со Switch Радост-Con, го прави да изгледа новиот цело време.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите