.

.

Вклучете Палецот Зафат Капи 4 Пара (8pcs), Мачка Ноктот Дизајн Силикони Џојстик Аналогни Стап Капа за Nintendo Switch & Лајт Радост-Един Контролер ThumbStick

Вклучете Палецот Зафат Капи 4 Пара (8pcs), Мачка Ноктот Дизајн Силикони Џојстик Аналогни Стап Капа за Nintendo

мислење на клиентот:

DEN 143.76
Достапност
Во достапна форма

Дизајниран за Nintendo Switch .Заштита на вашиот џојстик, ве спречи од гребнатини, испакнатини, нечисти или друга штета;.Меки и Удобни Силикони - Направен од висок квалитет водоотпорен силикони,која е не се лизга, не-токсични и без мирис.Џојстик капа подобрува Nintendo Вклучите/Прекинувач Лајт Jon-Един контролер перформанси и удобност за време играат игри.Симпатична и убава Дизајн , Единствена замена мачка ноктот дизајн за да додадете многу повеќе личност во вашиот Прекинувач, нема повеќе здодевни боја.Се вклопуваат во совршено, компактен со џојстик откако ќе го инсталирате, нема да се грижите тоа падне.Поставени палецот контрола врз главата на џојстикот.Се претвори во текот на работ потоа направи тоа покрие џојстик.Прилагодете и ротирање на палецот зафат, бидете сигурни дека тоа опфатени во целост.Ги ротира и да се прилагоди тогаш бидете сигурни палецот зафат опкружувачки џојстик целосно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите