.

.

Жичен PS4 Контролер за Playstation 4,Брз Оган PS4 Жичен Игра Контролер со Турбо Копче за PS4/PS3/PC

Жичен PS4 Контролер за Playstation 4,Брз Оган PS4 Жичен Игра Контролер со Турбо Копче за PS4/PS3/PC

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

КомпатибилностДизајниран и компатибилна со playstation 4 конзола,поддршка работи на PS3/PC(360)/PS4 платформа.(Топло Совети : Ова PS4 жичен игра контролер не мора џек за слушалки и микрофон.).Dual ВибрацииИзградена-во 2 вибрации мотори за да се обезбедат повеќе автентични игра искуство.Турбо КопчеСо Турбо копче,сите на акција копчиња освен D-pad (△/○/□/×/L1/L2/R1/R2)може да биде рачно поставување на Турбо функција. 10 Feets КабелОбезбеди 3М/10ft ДОЛГ кабел,ви овозможува да уживате во сигурна конекција со жичана PS4 контролер во удобен агол.Ергономски Дизајнво Костец со цел да се вклопи во вашите раце,џојстик усвои дијагонала изгледот дизајн за да се обезбеди поудобно игри искуство.Турбо Функција Поставување Метод : Сите на акција копчиња освен D-pad (△/○/□/×/L1/L2/R1/R2)може да биде рачно поставување на Турбо функција.држете го еден од акција копчиња и потоа притиснете турбо копче за да го активирате турбо функција;задржете надолу акција копчето и потоа притиснете на копчето за бришење копче за да го избришете турбо функција.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите