.

.

Лак Зглоб, Стрелаштво Зглоб Погодно Најлон за Вежбање

Лак Зглоб, Стрелаштво Зглоб Погодно Најлон за Вежбање

мислење на клиентот:

DEN 306.96
Достапност
Во достапна форма

Долготраен Облик : 3 основни слој дизајн може да се задржи изгледот според сопственикот навики.Удобно Обука : Со зглоб јаже, снимање обука може да биде повеќе удобен и удобно додека нема затегнување, без деформација, нема рака мелење.Да се спречи Паѓање на : Може да се спречи лак од испаѓање по лак снимање, дека нема потреба да се наведнуваат надолу за да ги собереш лакови нагоре.Лесно Да се Носат : Лесно да се носат и да ја инсталирате, шраф, може да се прилагоди на должината од рачниот зглоб јаже за да се задоволат потребите на голем број на луѓе.Удобен Прилагодување : Јаже е фиксна, со една дупка директно plug завртки, стегање и должина може да се прилагоди брзо и удобно.Функција : 1. Долготраен Облик : 3 основни слој дизајн може да се задржи изгледот според сопственикот навики.2. Удобен Прилагодување : Јаже е фиксна, со една дупка директно plug завртки, стегање и должина може да се прилагоди брзо и conveniently3. Удобно Обука : Со зглоб јаже, снимање обука може да биде повеќе удобен и удобно додека нема затегнување, без деформација, нема рака мелење.4. Лесно Да се Носат : Лесно да се носат и да ја инсталирате, шраф, може да се прилагоди на должината од рачниот зглоб јаже за да се задоволат потребите на голем број на луѓе.5. Да се спречи Паѓање на : Може да се спречи лак од испаѓање по лак снимање, дека нема потреба да се наведнуваат надолу за да ги собереш лакови нагоре.Спецификација : Предмет Тип : Лак Зглоб Sling Material : Nylon Application : За Обука, Exercising Weight : Прибл.87g/3.1 оз Пакет Листа : 1 x Лак Зглоб Прашка.

Клучни карактеристики

Item Type:
Bow Wrist Sling
Material:
Nylon
Application:
For Training, Exercising
Weight:
Approx.87g/3.1oz
Package List:
1 x Bow Wrist Sling :

Им се допаѓа и на купувачите