.

.

InPoetry 16 x 20 Пластични Произведуваат Кеса на Ролна, Храна за Складирање Торба и Намирници Јасно Торба, 350 Торби/Ролна (1 Ролна)...

InPoetry 16 x 20 Пластични Произведуваат Кеса на Ролна, Храна за Складирање Торба и Намирници Јасно Торба, 350

мислење на клиентот:

DEN 390.96
Достапност
Во достапна форма

Парче Големина : 16 "x 20"; Дебелина : 0.5 мили.Пластични Храна Складирање И Кеси.Пластична кеса ролни се состојат од : 350/Ролна.Храна безбедно водоотпорен пластични јасно торба, Континуиран тек со лесен пилинг перфорација линија.Безбедна за Контакт со Храна Употреба.Погоден за чување на овошје, зеленчук, продавниците за храна, леб, колачи, земјоделски производи. *Оваа пластика храна складирање торба е погоден за канцеларија, кујна, дневна соба, спална соба, бања, итн. *Суштински за складирање кеса за да го одржите вашиот дом уредна и чиста *Оваа расположливиот пластична кеса ќе го направат вашиот живот полесно *Оваа Пластика Производство во Чантата е на висока густина јасно филм, и може да се сместат овошје, зеленчук, леб и храна. *Лесно издавање систем, раздавам една кеса на време. *Големина : 16" X 20",350/Ролна.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите