.

.

Шампион Длето, 1-1/4 од 6-Инчен Хексадецимален месо тело, 24-Инчен Долг Тесен Длето Дизајнирани за 60lb & 90lb Пневматски Чекани

Шампион Длето, 1-1/4 од 6-Инчен Хексадецимален месо тело, 24-Инчен Долг Тесен Длето Дизајнирани за 60lb & 90lb

мислење на клиентот:

DEN 1065.60
Достапност
Во достапна форма

1-1/4" x 6" Хексадецимален месо тело.Појачани Челик Легура. 60-90lb Класа Тротоарот Breakers.Калено да се зголеми влијанието издржливост.Шампион Длето, 1-1/4 од 6-Инчен Хексадецимален месо тело, 24-Инчен Долг Тесен Длето Дизајнирани за 60-90lb Класа Тротоарот Breakers.1-1/8" x 6" тротоарот прекинувач chisels се за 60-90 lb класа тротоарот breakers.Исто така познат како Џек Чекани, овие алатки се користат за умерена до тешка конкретни уривање.Сите алатка мерења се "под јака".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите