.

.

Руно Лајт II Коленото Печ Тесни

Руно Лајт II Коленото Печ Тесни

мислење на клиентот:

DEN 1696.32
Достапност
Во достапна форма

Kerrits најсветлите тежина зима коленото печ тесни; совршен за кулер преодни месеци.Руно, поддржан со Kerrits мини-houndstooth дизајн.Четири-насочно водат интегритет обезбедува оптимална подвижност. 3" широк корселе е конструиран за удобно, безбедно одговара.Две низок профил хип џебови се ставени во седло перформанси.Зошто ние се направи ова : .Нашите најсветлите зима тежина хулахопки задржи велосипедисти атмосфера како времето cools.Супер-пријатна бранеа руно внатрешноста е совршена за возење во затворен простор или како слој на отворено кога температурите се откажат.Модерна, удобен широк корселе блузи четири начин се водат со ласкави компресија.Обновено со два странични џебови за лесно во седло пристап до телефони, ги третира и други essentials.Grip Soft коленото закрпи за флексибилна, сигурна потпора.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите