.

.

BOKA Продавница - 9 spools Природни Mulberry Свила Вез Конец Теми за Рака Извезени DIY Занает 20-22m по Боја 39#

BOKA Продавница - 9 spools Природни Mulberry Свила Вез Конец Теми за Рака Извезени DIY Занает 20-22m по

мислење на клиентот:

DEN 1185.60
Достапност
Во достапна форма

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, не-исчезнува, цврста, мазна чувствуваат, не статички електрицитет.Има толку висок квалитет на везови е првиот чекор за да ја заврши својата исклучителна занает.НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за вашата сестра, тетка, мајка, баба и пријатели.Тие ќе уживаат вез со нив, Тоа ќе биде одлично искуство.ШИРОКО се КОРИСТИ : Поради својата дебелина и издржливост, на насоки не кавгата, што го прави полесно да се работи.Премиум Везови Конец е совршен подарок за семејство и пријатели, деца на повеќето прилика.Совршен за пријателство нараквици, String Уметност, DIY Проекти, Занаети Подароци, го користи е бескрајна надвор од вашата имагинација!.СОВРШЕН ЗА ЗАНАЕТЧИСКИ : вез темата е за двете везови љубовник и група занает.DIY handcrafts за деца.Вез конец може да се употребува за Вез, Крстот Бод, Пријателство Нараквици, Кесички, Tassels, Перници, Роденден Картички, Играчки, Украси, Ракавици, Шалови и така натаму.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние обезбеди 24/7 услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте не со било какви прашања.Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши надвор. 100% природни mulberry свила, рачно боени.На свила конци се мека, сјајна и нежна.Материјал : 100% природни mulberry silk Color : Види picture Length : 20-22 метри по гајтанот, вкупно 9 spools Size на дрво гајтанот : 2 x 3cm Application : Рака вез, Крстот бод, Needlepoint, Занаетите, Летаат врзување итн.Обработка метод : 100% рачно изработени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите