.

.

SELCRAFT 63 Полиестер Компјутер Машина Везови Тема Филамент Полиестер 550 Yrds63 Asssorted Бои , со Голема Сила ,Супер Сјај

SELCRAFT 63 Полиестер Компјутер Машина Везови Тема Филамент Полиестер 550 Yrds63 Asssorted Бои , со Голема Сила

мислење на клиентот:

DEN 4679.76
Достапност
Во достапна форма

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, не-исчезнува, цврста, мазна чувствуваат, не статички електрицитет.Има толку висок квалитет на везови е првиот чекор за да ја заврши својата исклучителна занаетот.ДЕБЕЛИ, ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН ВЛАКНО - Поради својата дебелина и издржливост, на насоки не кавгата, што го прави полесно да се работи.ШИРОКО се КОРИСТИ : Премиум Везови Конец е совршен подарок за семејството и пријателите деца на повеќето прилика.Совршен за пријателство нараквици, string уметност, DIY проекти, занаети подароци, Го користи е бескрајна надвор од вашата имагинација!.НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за вашата мајка, grane.СОВРШЕН ЗА ЗАНАЕТЧИСКИ : вез темата е за двете везови љубовник и група занает.Вез конец може да се употребува за вез, крстот бод, пријателство нараквици, кесички, tassels, перници, роденден картички, играчки, украси, ракавици, шалови и така натаму.DIY handcrafts за деца.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите