.

.

BOKA Продавница - 9 skeinsnatural Mulberry Свила Вез Теми Конец 40m по Skein #26 40m по Skein

BOKA Продавница - 9 skeinsnatural Mulberry Свила Вез Теми Конец 40m по Skein 26 40m по Skein

мислење на клиентот:

DEN 1296.00
Достапност
Во достапна форма

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, не-исчезнува, цврста, мазна чувствуваат, не статички електрицитет.Има толку висок квалитет на везови е првиот чекор за да ја заврши својата исклучителна занает.НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за вашата сестра, тетка, мајка, баба и пријатели.Тие ќе уживаат вез со нив, Тоа ќе биде одлично искуство.ШИРОКО се КОРИСТИ : Поради својата дебелина и издржливост, на насоки не кавгата, што го прави полесно да се работи.Премиум Везови Конец е совршен подарок за семејство и пријатели, деца на повеќето прилика.Совршен за пријателство нараквици, String Уметност, DIY Проекти, Занаети Подароци, го користи е бескрајна надвор од вашата имагинација!.СОВРШЕН ЗА ЗАНАЕТЧИСКИ : вез темата е за двете везови љубовник и група занает.DIY handcrafts за деца.Вез конец може да се употребува за Вез, Крстот Бод, Пријателство Нараквици, Кесички, Tassels, Перници, Роденден Картички, Играчки, Украси, Ракавици, Шалови и така натаму.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние обезбеди 24/7 услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте не со било какви прашања.Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши надвор. 100% висок квалитет на природен mulberry свила, рачно боени.Свилата е многу мека и погодна за рака вез, крстот бод и други занаетчиски работи.Дебелината на нашите свила темата е приближно еден влакно на DMC памук конец (види слика) Материјал : 100% природни mulberry свила Боја : 9 бои Количина : 9 skeins, 440 метри по skein.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите