.

.

Шеќер Слободни Глутен Бесплатни Не ГМО Кондензирана Млеко се Меша. Тежина: 8 мл/226.8 гр.

Шеќер Слободни Глутен Бесплатни Не ГМО Кондензирана Млеко се Меша. Тежина: 8 мл/226.8 гр.

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

✅ НИСКИ ХИДРАТИ, ГЛУТЕН СЛОБОДНИ, ШЕЌЕР БЕСПЛАТНИ, СЛОБОДНИ МАСТИ – совршена замена за обичните слатки. ✅ КРЕМ ТЕКСТУРА, вкус на ванила и безусловно вкусна. ✅ ДАДЕ СИЛА - поради високите протеини и сложени јаглехидрати. ✅ БЕЗ ВЕШТАЧКИ ВКУСОВИ, ДОДАДЕ, без додаден шеќер, без лактоза, без глутен, без хормони и BPA free. ✅ НАПРАВЕНИ СО СИТЕ ПРИРОДНИ ПРОИЗВОДИ - Засладен со нашиот сите природни шеќер замени.Само додадете млеко или вода.Правење Newa Исхрана палачинки дома е едноставна задача. 12 Унци на Newa Исхрана микс прави 24 унци на вкусна палачинки.Секоја служат големина е преполна со 22 грама протеини.Направени со вистински состојки.СОВРШЕНА ЗАМЕНА за обичните слатки.КРЕМ ТЕКСТУРА, вкус на ванила и безусловно вкусна.ДАВА СИЛА.БЕЗ ВЕШТАЧКИ ВКУСОВИ, ДОДАДЕ, без додаден шеќер, без лактоза, без глутен, без хормони и BPA free.НАПРАВЕНИ СО СИТЕ ПРИРОДНИ ПРОИЗВОДИ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите