.

.

UAC CN 4983PFC A/C Кондензаторот

UAC CN 4983PFC A/C Кондензаторот

мислење на клиентот:

DEN 1789.44
Достапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .Сосема Нов, OE замена : UAC брендирани Кондензаторот Цевка и Перка.Премиум ISO/TS 16949 квалитет; тестирани за да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации.Анти корозивна боја слој дизајниран да се спротивстави на оштетување и стареење; brazed и механички врзани алуминиумска конструкција за OE издржливост.Кондензатори за ослободување на топлина од A/C ладилни кој поминува низ нив.UAC има широка линија на Кондензатори што е сигурно да се вклопи вашето возило.Со нашата голема контрола на квалитет, постапки и прифатлива цена, што се добивање на најдобар можен производ кога ќе се одлучите да купите кондензатор од UAC.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите