.

.

AC Кондензаторот A/C Климатизација Директно Одговара за 98-02 Тојота е корола 1.8 L

AC Кондензаторот A/C Климатизација Директно Одговара за 98-02 Тојота е корола 1.8 L

мислење на клиентот:

DEN 1860.00
Достапност
Во достапна форма

Референтен Број(s) : 7-4897,4897,TO3030112,679-58778,8846002050,SBC4897. Објектот спецификации : Specifications New Климатизација Condenser Direct replacement Built да строга контрола на квалитетот standards Compatible со : 1998-02 Тојота е корола.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите