.

.

ACDelco 15-22300 ГМ Оригинална Опрема за A/C Компресор & Компонента за Полнење

ACDelco 15-22300 ГМ Оригинална Опрема за A/C Компресор & Компонента за Полнење

мислење на клиентот:

DEN 6036.96
Достапност
Во достапна форма

100% визуелно - и излегуваат во јавноста се тестираат за да се обезбеди компонентата за квалитет и трајност.ГМ-се препорачува замена на дел за вашиот ГМ возилото фабричките компонента.Нудат квалитет, сигурност и издржливост на ГМ OE.Произведен да ГМ OE спецификација за фит форма и функција.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите