.

.

Mousmile Деца Бебе Момчиња Девојчиња Тексас Лигавче Панталони Suspender Едно Парче Целокупната Jumpsuit Облека Детска Облека 1-3Y

Mousmile Деца Бебе Момчиња Девојчиња Тексас Лигавче Панталони Suspender Едно Парче Целокупната Jumpsuit Облека

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

Тексас.Повик Suspender Панталони - Обична Боја, Топло, Трајни, Бебе Кожата-Пријателски Материјал,Погоден за Дневна, Отворено, Чисто, Патување, Активност.Материјал - Памук мешавина, еластичен, удобно, без триење, иритација, лесни и не се наштети на вашето бебе на кожата.Големина : Одговара за деца детска дете бебе девојки , достапен во големини 6-12 Месеци 12-18 Месеци 18-24 Месеци 1t 2t 3t,специфична големина се однесуваат на нашата големина на табелата во последната слика или големина на табелата во опис.Погоден за Денот на Благодарноста ,ноќта на Вештерките ,Божиќ ,и Партија, Свадба, Црква, birthday (Роденден), Пролет Лето, Есен Зима 4 Сезони и Натпревар Повеќето од Облека : Пар со маскирани јакна, грб, качулка, sweatshirt, врвот, блуза,Tee кошули,polos, џемпер, pullover, јакна, скокач, фустан, здолниште, облека тимови, групи,одговараат.Пакет Вклучувајќи : Каубој Џеб Suspender Лигавче Панталони.Пакетот вклучува : 1 PC Панталони ГОЛЕМИНА ТАБЕЛА : Меѓународниот стандард : 1 инч = 2.54 см Големина на : 80Препорачана Возраст : 6-12 МесециПоловината : 60cm/23.6"Должина на : 41cm/16.1" Големина на : 90Препорачана Возраст : 12-18 МесециПоловината : 62cm/24.4"Должина на : 42cm/16.5" Големина на : 100Препорачана Возраст : 18-24 МесециПоловината : 64cm/25.2"Должина на : 43cm/16.9" Големина на : 110Препорачана Возраст : од 2-3 ГодиниПоловината : 66cm/25.9"Должина на : 44cm/17.3" -Гаранција : Ние ветуваме дека нашите производи се апсолутно гарантирани со немате ситуација на патент или копчето заспивам,лоши пораби, крзно капка,боја исчезнат,и да се обезбеди штета замена или целосно рефундирање на услуги да ви понуди со безбедно купување осигурување -Ако имате било какви прашања во врска со производот,добредојдовте да контактирате со нас За Испорака : -Стандард изразат услугата ќе трае 10-25 дена да испорача.Препорачана изразат треба 3-5 дена По Услуга : -Целосна Наплата е ПРИФАТЛИВ -Ако било незадоволни сте се почувствувале со нашите производи кога сте примиле пакетот,plz контактирајте со нас пред да се даде на negativereviews ,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем!Mousmile е нов бренд продавница специјализирана во областа на деца носат.Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со најквалитетни и повеќето трајни облека што може да ве придружува на вашите деца е здрав раст со природни и практични.Во исто време за осигурување на квалитетот, ние ќе исто така да го користите внимателен услуги за решавање на различни проблеми од клиенти.Се надеваме дека ќе може да имаат пријатен шопинг искуство~.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите