.

.

550 lbs Градина Депонија Комунални Количка Транспортерот со Пневматски tiresGenuine ОЕМ Дел

550 lbs Градина Депонија Комунални Количка Транспортерот со Пневматски tiresGenuine ОЕМ Дел

мислење на клиентот:

DEN 5544.00
Достапност
Во достапна форма

Дршката дизајн е лесно да помогнам и да се повлече, што може да се заштеди енергија. -10" Топката имајќи тркала со пневматски гуми.Вистински ОЕМ дел. -Повеќе од 180 степени на вртење на опсег се справува лесно да се контролира насоката. -Екстра-долга рачка за да може да биде укината надолу за лесни за складирање. -Се движат тешки материјали и отпад функција да се направи истовар брзо и лесно.Дршката дизајн е лесно да помогнам и да се повлече, што може да се заштеди енергија. -10" Топката имајќи тркала со пневматски гуми. -Повеќе од 180 степени на вртење на опсег се справува лесно да се контролира насоката. -Екстра-долга рачка за да може да биде укината надолу за лесни за складирање. -Се движат тешки материјали и отпад функција да се направи истовар брзо и лесно. -Голем капацитет дизајн ви овозможува да го транспорт повеќе стока на едно време, заштеда на време. -Погоден за работа во градини, паркови, плажи, спортски настани, на отворено и во други места. -Може да се користи за транспорт на почвата, дрво, potted растенија, играчки, спортски стока и други предмети што сакате да го транспорт.Вистински ОЕМ дел.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите