.

.

jsmhh Компатибилен со Алфа Ромео Tonale Автомобил Покритие, Сомот Водат Водоотпорен/Сончање Изолација/UV/Antifreeze Отворено Автомобил Покритие Автомобил Додатоци (Боја : Сив

jsmhh Компатибилен со Алфа Ромео Tonale Автомобил Покритие, Сомот Водат Водоотпорен/Сончање Изолација/UV/Antifreeze

мислење на клиентот:

DEN 5128.32
Достапност
Во достапна форма

Квалитет на материјали Направени од високо квалитетни материјали.И внатре и надвор се водоотпорен.Во текот на летото, тоа ја прекршува ултравиолетовите зраци, sunscreens, го намалува внатрешна температура, и заштитува автомобилски бои.Уникатен дизајн 1) На средината појас го штити вашиот автоматско заштитна маска од силни ветрови. 2) Рефлексивни ленти ќе ви помогне да го најдете вашиот автомобил повеќе лесно и потопло.Предмет : Погоден за компатибилен со Алфа Ромео Tonale посебен автомобил отворено автомобил покритие сончање rainproof изолација дише.Невидливи на четири тркала позиционирање windproof појас дизајн, лесно да се стави на и надвор, главниот повлече патент врата, изработка на предмети повеќе пригоден, ноќта рефлексивни предупредување ленти, направи ноќ паркинг повеќе увери.Спречи sunshade, водоотпорен, dustproof, antifreeze, птичји измет, остава, материјали нема да предизвика оштетување на автомобил боја, сите сезони.Добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга.Име на производ : компатибилен со Алфа Ромео Tonale отворено автомобил cover Material : Оксфорд ткаенина плус сомот + пламен retardant spun Weight 2.8 KGcolour Црна , Сина боја , Маскирна , Gray Protect вашиот автомобил од сонцето, прашина, песок, птици паѓа и УВ штета.Задржи внатре и надвор од автомобилот чиста и уредна, исто така, може да се забави брзината на боја fading Beautifully дизајниран, лесно да се чисти и да се соберат.Сезона : Четири сезони universal Features : 1. Windproof дизајн.?????????2. Брза инсталација.?????????3. Невидливи анти-кражба.?????????4. Одразуваат ултравиолетова светлина.По-продажбата на : времето За испорака е денови, времето за испорака е во работни денови.Ако не сте добиле наредбата во рок од 30 дена, ве молиме да не контактирате на време и да се одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа.прашува : 1. Вистински проект боја може да биде малку поинаков поради светлосни ефекти/средина, осветленост на дисплејот поставување, итн.2. Во однос на големината, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm поради прирачник за мерење, ви благодариме!Се надевам да ви обезбедиме подобра услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме побарајте 'jsmhh' за слични производи!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите