.

.

BHDK Quilling Алатка Поставите Quilling Комплет Quilling Колекции, DIY Quilling Материјали Quilling Хартија Алатки, Свадба за Соба Партија Продавница

BHDK Quilling Алатка Поставите Quilling Комплет Quilling Колекции, DIY Quilling Материјали Quilling Хартија

мислење на клиентот:

DEN 1905.60
Достапност
Во достапна форма

DIY quilling хартија алатки во собата, tweezer, игла игли, дупчиња пенкало, направи да имаат мазна quilling искуство.Можете да ги красат вашата соба, продавница, свадба, забава, празник украси со готовиот производ.Ова можете да го користите да се тркалаат и го собираат на quilling хартија и направете го тоа тркалање во форма сакате.Едноставна структура, не го земе простор, лесен за употреба.Тоа е добра алатка за да бидете цвет хартија слика за вашите пријатели или семејството.Опис : ова Можете да го користите да се тркалаат и го собираат на quilling хартија и направете го тоа тркалање во форма сакате.И ги красат вашата соба, продавница, свадба, забава, празник украси со готовиот производ.Па практични предмети, однесете ја дома.Функција : ова Можете да го користите да се тркалаат и го собираат на quilling хартија и направете го тоа тркалање во форма сакате.Можете да ги красат вашата соба, продавница, свадба, забава, празник украси со готовиот производ.Едноставна структура, не го земе простор, лесен за употреба.Тоа е добра алатка за да бидете цвет хартија слика за вашите пријатели или семејството.DIY quilling хартија алатки во собата, tweezer, игла игли, дупчиња пенкало, направи да имаат мазна quilling искуство.Spezifikations : Материјал : пластични + ' рѓосувачки челик Боја : како што е прикажано во слика Големина : Quilling Игла : 12.5 cm/ 4.92 инчен Пинцети : 10.5 см/4.13 инчен Дупчиња Алатка : 11cm/4.33 инчен (слот ширина 0.3 mm, слот длабоко 6.6 mm) Пакет содржина : 1 x Quilling Needle1 x Дупчиња Tool1 x Tweezer .

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите