.

.

FOMIYES Керамички Тегла Був Бонбони Cookie Тегла со Капак Мини Був Figurine Декоративна Кутија за Накит Свадба Маса Централен

FOMIYES Керамички Тегла Був Бонбони Cookie Тегла со Капак Мини Був Figurine Декоративна Кутија за Накит Свадба

мислење на клиентот:

DEN 573.36
Достапност
Во достапна форма

Був Форма Ароматерапијата Jar - направени од премиум керамички материјал, одлична изработка, која може да се користи за долго време.Десктоп Оркестарот - Симпатична був форма, фина изработка, јасни линии, рака - насликани, убава и еднаква боја, полн сјај.Керамички Був Складирање Кутија - Голема tabletop украс и накит кутија за вашата дневна соба, промена на старите стилот на вашиот дом.Був Форма Тегла со Капак - одлична изработка на нашите арома тегла ќе ви донесе добро искуство.Керамички Був Jar - може да ги испратите на вашите фамилии и пријатели како подарок, тие ќе бидат среќни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите