.

.

Круг Бисквит Машина Поставите Обичен Работ со Валани Врвот Завршува, 11pcs Круг Тесто Секачи Прстен Калапи за Колачи, Печење, Десерти, Muffins, Scones, Фондан-Калај Складирањ

Круг Бисквит Машина Поставите Обичен Работ со Валани Врвот Завршува, 11pcs Круг Тесто Секачи Прстен Калапи за

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

Користете го за да се намали печива, колачи, тесто, или како форма за храна позлата.Големини се движат од прибл.1 инчи до 3 5/8 инчи.Направени од храна-безбедно не ' рѓосувачки челик.Сет вклучува 11 парчиња лесна бисквит секачи.Валани врвот завршува ги направи мазна и удобно безбедно да се користи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите