.

.

Ен Кларк Cookie Секачи 3-Парче Свадба Ангажман Колаче Машина Сет со Рецепт Книшка, со Дијамантски Прстен, Шампањ Стакло, Шише Шампањ

Ен Кларк Cookie Секачи 3-Парче Свадба Ангажман Колаче Машина Сет со Рецепт Книшка, со Дијамантски Прстен, Шампањ

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Кажете "сакам" на Ен Кларк е 3-парче Свадба Ангажман Колаче Машина сет.Направен во САД; Произведени во Америка со сертифицирана храна безбедно Американски челик.Различни; За над 30 години Кларк Семејство има специјализирани во оригинални дизајни за креативни печење.Печење и Партиски Материјали; Сечено, мувла и ги красат тематските форми за било кој празник, забава или настан.Се создаде; Направи забава форми со колаче тесто, фондан, бисквити, пусти, колачи, или занает глина.Дијамантски Прстен - 3.75" x 2.25" за дело (9,5 см x 5.7 cm).Шампањ Стакло - 4.25" x 1.75" (10.8 cm x 4.4 cm).Шише шампањ - 5" x 2" (12.7 cm x 5.1 cm).Длабоко 1" cut.САД направен од челик.Овластен безбедна храна од СУМ Тестирање и Услуги, Downers Grove ИЛ 1/29/19. Може да се користи за да се излади, на собна температура и топла храна.Долготрајни остри рабови.Нема боја слој значи дека нема боја ќе се фаќа за исклучување на вашиот колачиња.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите