.

.

Ateco 2,5-Инчен Круг Од Не ' Рѓосувачки Челик Машина

Ateco 2,5-Инчен Круг Од Не ' Рѓосувачки Челик Машина

мислење на клиентот:

DEN 146.40
Достапност
Во достапна форма

Професионален квалитет круг машина, 2,5-инчен дијаметар, обична раб.Одлично за сечење колачиња и други видови на храна.Нерѓосувачки Челик. 2,5-инчен дијаметар, 1.75-инчен high.By Ateco, професионален квалитет и квалитет на дизајнот од 1905 година. Големина : 2.5" Круг Машина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите