.

.

Четка и Кофа Чистење на Собата, Рака Притисок Separable Прилагодливи Hangable Двоен Диск,Влажно И Суво Двојна Цел, Погоден за Сите Катови

Четка и Кофа Чистење на Собата, Рака Притисок Separable Прилагодливи Hangable Двоен Диск,Влажно И Суво Двојна

мислење на клиентот:

DEN 444.00
Достапност
Во достапна форма

Лесно да се движите.Кофа има стигнале справи и две големи тркала кои го прават тоа лесно да се движите корпата за време на чистење.Внесете е тешко да се постигне места.Благодарение на тенок ротирачки главата и 360 ° rotatable четка, на четка може лесно да се прошири во рамките на мебел, зад тоалет, и во аглите и празнини.Чувајте ги рацете чисти и суви.Автоматско чистење и автоматско сушење систем се направи чистење едноставно и ефикасно!Вие само треба да се повлече / притисни на четка рачка вертикално да се добие чиста и сува четка.Абсорбента и мека микрофибер четка главата.На микрофибер четка главата апсорбира два пати повеќе вода како нормален крпа четка без какви било траги.Мек материјал не гребење на подот и е идеален за чистење на сите видови на подови.Мултифункционален.Погоден за апсорбирање на spills, апсорпција на прашина, домашно милениче коса и прашина.Тоа исто така може да се користи за чистење на прозорците, ѕидовите, подовите, агли и skirting одбори.Микрофибер чисти побрзо и да се обрне повеќе отколку на други производи за чистење.опис : Ова 360-степен нов дизајн четка е совршен за врати, кујни, бањи, сали, автомобили, спални соби и повеќе.Тоа е ултра-тенок microfibers и одличен апсорпција способности за ефикасно да се отстрани нечистотијата и чистење без оштетување на подот.Со оваа четка, ќе може да ги задржи вашите раце подалеку од валкана вода.Овој труд-заштеда на дизајн магија четка помага да се намали чистење време и да заштедите енергија и вода.Име : Ротари Четка Кофа Setcolor : blue Water апсорпција : помалку од 10s Mop Материјал : Microfiber Weight : 3 kg Mop кофа големина : 50 X29.5 X30cm Drive тип : dual drive Corrosion отпор : Класа 10 Mop род оптоварување : над 10 KGDehydration го оценувате : 80% (inclusive)-90% (не се вклучени)Род : нерѓосувачки steel Number на четка глави : 2 Telescopic должина : 130cm Accessory Тип : Пластични Basket Mop род тип : засилен род + пластика disc1. Answer : ___________________________ Note : во Однос на големината, поради прирачник за мерење, постои некоја девијација во големината, ве молиме да се разбере;.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите