.

.

Letica Премиум 3.5 Литри Кофа, HDPE, Природни, 1 Пакет

Letica Премиум 3.5 Литри Кофа, HDPE, Природни, 1 Пакет

мислење на клиентот:

DEN 1286.40
Достапност
Во достапна форма

3.5 Литри Капацитет, 11.91" Дијаметар x 11.75" Висина. 1 пакет; картон содржи природни 1 кофа.Полиран површината обезбедува атрактивен изглед, Зајакнување на ребра одржување на сад форма.Заострените дизајн им овозможува на сад гнездење.Топла пополнете способност до 190°с со соодветни материјали и замрзнувач компатибилни.Овие 3.5 литри природна HDPE кофи се исклучително тешки. 90 мили градежни дозволи за овие кофи да се користат одново и одново.Здрав жица кауција со пластична handgrip е во прилог на кофа. 3.5 литри капацитет.Ги исполнува ФДУ стандарди.Кофи & капаци се продава одделно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите