.

.

PuraPail 6-Qt Комунални Чистење Кофа

PuraPail 6-Qt Комунални Чистење Кофа

мислење на клиентот:

DEN 230.40
Достапност
Во достапна форма

Пред етикетата елиминира било какви потенцијални конфузија помеѓу контејнери.Многу забележителни зелена боја го намалува ризикот од вкрстена-контаминација.Удобен рачка овозможува удобен транспорт.Ги исполнува HACCP посветен на употребата на упатствата за чистење и санација.Комунални кофа е јасно означени за да се елиминираат потенцијалните конфузија помеѓу чистење и санација решение контејнери.Многу забележителни зелена боја го намалува ризикот од вкрстена-контаминација.Удобен рачка овозможува удобен превоз до и од soiled области.Корпата ги исполнува HACCP посветен на употребата на упатствата за чистење и санација.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите