.

.

UOEIDOSB Мини Точноста Мелничката Табела Workbench Мелница Машина менгеме на назад Мултифункционален Assisted-Клупата Здодевни Позиционирање Крст-Исправка

UOEIDOSB Мини Точноста Мелничката Табела Workbench Мелница Машина менгеме на назад Мултифункционален Assisted-Клупата

мислење на клиентот:

DEN 4692.48
Достапност
Во достапна форма

Производот е погоден за производство на електрична вежба застане/клупата вежба, мини вежба и вежба стојат серија.На ригорозни скала дизајн овозможува попрецизно помош за вашата операција.На X-оската Y-оската се движат рака-тркала дизајн може да биде преместен назад и назад/лево и десно во зависност од работата потреби.Мешавината слајд е погоден за мал дупчење и мелење машини.Слајд е направен од алуминиум и вежба печат се притисне во мелница.X Оска : 54mm / 2.1 in Y Оска : 194mm / 7.6 in Item Големина : 330 * 190 * 80mm / 13.0 * 7.5 * 3.1 in Package Големина : 360 * 220 * 100mm / 14.2 * 8.7 * 3.9 in Item Тежина : 1900g / 4.2 lb Package Тежина : 2245g / 4.9 lb The производот е погоден за производство на електрична вежба застане/клупата вежба, мини вежба и вежба стојат серија.Тоа е исто така погоден и за други соодветни машини.На ригорозни скала дизајн овозможува попрецизно помош за вашата операција.На X-оската Y-оската се движат рака-тркала дизајн може да биде преместен назад и назад/лево и десно во зависност од работата потреби.Мешавината слајд е погоден за мал дупчење и мелење машини.Оваа е алатка е потребно за секој аматер кој треба да мелење пластика, дрво, итн.Слајд е направен од алуминиум и вежба печат се притисне во мелница.Пакување Листа : 1 * Мелничката Табела Workbench Note : 1. Ве молиме Овозможи 1-3мм се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви Благодариме За Вашето Разбирање.Совршен за задржување на мали делови во накит, хоби, модел одлуки, електроника и други апликации.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите