.

.

Каролина е Богатства BB5479SH4 Најголема Авантура Ретро Camper Пустината Поводник или Клуч на Носителот, 7Hx4.25W, Multicolor

Каролина е Богатства BB5479SH4 Најголема Авантура Ретро Camper Пустината Поводник или Клуч на Носителот, 7Hx4.25W,

мислење на клиентот:

DEN 348.00
Достапност
Во достапна форма

Една Кука Поводник Носителот мерки 4.25 инчи, широк од 7 инчи висок.Плочка е направено од hardhoard и е поставена на метални правоаголник.На јадицата виси надолу од метална плоча во грбот и е околу 2 1/2 инчи од базата.На јадицата се отвора околу 1 инч.Направен во САД.Плочка е направен од хард соберат и е поставена на метални правоаголник.На јадицата виси надолу од метална плоча во грбот и е околу 2 12 во.од базата.На јадицата се отвора околу 1 во.Закачалка е во прилог на метална плоча и е околу 1 12 во.долго.Многу простор да се откажам користење на завртка или ламперија ноктите.Карактеристики.Одлично за дома или канцеларија за да го задржете ги копчињата за leashes или само за ништо.Димензија - 4.25 x 1 x 7 во.Објект Тежина - 0.25 кг.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите