.

.

SWEN Производи Sheltie Метал Копче Синџир Закачалка - Поводник Носителот

SWEN Производи Sheltie Метал Копче Синџир Закачалка - Поводник Носителот

мислење на клиентот:

DEN 526.80
Достапност
Во достапна форма

Челик Копче На Синџирот На Закачалка.Направени со U. S. Челик.Прав Грб Печени На Боја со Црни Брчки Заврши.Ќе Не Чип или Нула Лесно.Три Мали Дупки Drilled во Закачалка за Лесно Монтирање.Ова е челик копче синџир закачалка/поводник држачот.Тоа е произведен со U. S. челик и се направени со гордост во сад на Америка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите