.

.

Пчела Чанта Кука, Honeybee Чанта Кука, Пчела Торба Кука Чанта Кука, Пчела Шарм Чанта Кука, Honeybee Накит, Едноставна Инсекти Чанта Кука-MT120 (W1)

Пчела Чанта Кука, Honeybee Чанта Кука, Пчела Торба Кука Чанта Кука, Пчела Шарм Чанта Кука, Honeybee Накит, Едноставна

мислење на клиентот:

DEN 95.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Метал , Стакло ,Уметност Печати.ПРИБЛИЖНА ГОЛЕМИНА И ДИМЕНЗИИ : ќе добиете еден (1) оригинал, Чанта носителот кука : МАТЕРИЈАЛ : Метал - Легура ШИРИНА : 44-45mm или +/- 1.73 инчи ВНАТРЕШНА ЦЕНТРАЛНА ДИЈАМЕТАР : 31.5 мм или 1.24 инчи ДОЛЖИНА : 90 mm (целосно продолжен) или 3.54 инчи БАЗА : Antiskid црна гума ТЕЖИНА : 40 грама.Рачно изработени Чанта Кука со стаклена купола запечатени со уметничка слика.Чанта кука за маса, чанта закачалка, чанта закачалка, свитлива чанта кука свадба фаворизира, пренослива торба закачалка мајки ден подарок, чанта држачот.Персоналните Чанта кука се дизајнирани од мене.Тоа е совршен и висок квалитет на накит.Брза испорака ,100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Ви благодарам многу за шопинг во мојата продавница, се надевам дека ќе се најде нешто што сакам!.Материјал : Метал , Стакло ,Уметност Печати.ПРИБЛИЖНА ГОЛЕМИНА И ДИМЕНЗИИ : ќе добиете еден (1) оригинал, Чанта носителот кука : МАТЕРИЈАЛ : Метал - Легура ШИРИНА : 44-45mm или +/- 1.73 инчи ВНАТРЕШНА ЦЕНТРАЛНА ДИЈАМЕТАР : 31.5 мм или 1.24 инчи ДОЛЖИНА : 90 mm (целосно продолжен) или 3.54 инчи БАЗА : Antiskid црна гума ТЕЖИНА : 40 грама Чанта закачалки се совршен начин да се задржи вашата чанта исклучување на подот и во рамките на вашиот поглед.Само се одвиваат на закачалка, ставете го на работ на маса или контра, и висат вашата торба од кука.На задната страна на ги има не се лизга на зафат, кој го спречува тоа од лизгање исклучување на табелата.Таа ќе се одржи purses до 15 кг.На јадицата набори и останува затворен magnetically кога не е во употреба.Секоја чанта закачалка доаѓа со мал подарок торба, за лесно складирање (или да се даде како подарок : ) чанта закачалка мерки 30 mm (1 3/4") во дијаметар, и ќе одговара на маса до 2 1/2 инчи дебела.Дизајнот на чанта закачалката е затворен под стакло да се заштити и унапреди сликата.Сите нарачки се испраќаат со USPS следење вклучени.Рачно изработени Чанта Кука со стаклена купола запечатени со уметничка слика.Чанта кука за маса, чанта закачалка, чанта закачалка, свитлива чанта кука свадба фаворизира, пренослива торба закачалка мајки ден подарок, чанта држачот.Персоналните Чанта кука се дизајнирани од мене.Тоа е совршен и висок квалитет на накит.Брза испорака ,100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Ви благодарам многу за шопинг во мојата продавница, се надевам дека ќе се најде нешто што сакам!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите