.

.

самолепливи Кука, Слон Главата на Животните Ѕид Монтирани Кука Црна Накит Копче Шамија Торба Закачалка Само Лепило Копче Ѕид Кука/копче Копче за Носител(Зелен)

самолепливи Кука, Слон Главата на Животните Ѕид Монтирани Кука Црна Накит Копче Шамија Торба Закачалка Само

мислење на клиентот:

DEN 1408.80
Достапност
Во достапна форма

[ЛЕСЕН И БЕЗБЕДЕН] стабилна положба и издржливи, обезбеди долго-траен, совршен за домашна употреба.Сега Добиете брз пристап до вашите работи со чување на нив во ова јасно домот Планината Држачот.Чувајте ги сите на вашите важни елементи организирани со овој додатоци држачот. [MULTIPUPOSE И КОРИСНИ] Оваа симпатична слон ѕид-монтирани кука закачалката е одлична за бесење бања пешкир, облека, грб, облека, капи, копчиња, чадори, scarfs, кеси, чанти, панталони, кујнски прибор и алишта сунѓери и сл. [ДОБРО ДИЗАЈНИРАНИ] Мазна и заоблени-edge дизајн со не burrs.Како што е составено од ABS/TPE материјали, тоа е издржлив лесно се перат.Згора на тоа, таа доаѓа во три класични бои на светло сина, светло зелена и светло розова боја. [ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА] Пред да инсталирате лепило кука, ве молиме проверете дали површината е чиста, сува, без прашина и масло, и избришете ја сува прво.Откине назад на некоја заштитна фолија и прстите не го допре лепило.Ставете на било каква мазна површина и притиснете тоа цврсто.Препорачливо е тука да оставите 24 часа пред виси секој предмет да се обезбеди дека производот е фирма и фиксно. [ПОГОДНА ЗА РАЗЛИЧНИ ПОВРШИНИ] Широко се користи на различни површини, како Тули, Стакло, Метал, Дрво врата, Штица, Метал, од не ' Рѓосувачки украде, особено одлична за бесење туш или када, додатоци во купатило или кујнски прибор и алатки на плочка backsplash. [Карактеристики]слон форма,едноставна и практична,а не само куки, но исто така decorationseasy да се инсталира,откине може да се usedusing обичен боја,погодна за кујна,бања,дневна соба[Чекор за да се Соберат]A. Исчистите Површината на плочки ѕид/ стакло и да се обезбеди без прав, масло или маст, се додека не се исуши.Б.Откине заштитна фолија опфатени зад себе, и не?t touch лепило.В.Притиснете ги цврсто за околу 30 секунди.100% Сосема Нов И Висок Quality Color : Како Shown Occasion : кујна,bathroom Material : PPSize : 9.7*7.5*5.3 см[Pacakge]1 Buc Кука.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите