.

.

iPick Слика Направена за Линколн Nautilus Ласерски Гравирани Јавор Дрво Хром Метал Трим Копче Синџир

iPick Слика Направена за Линколн Nautilus Ласерски Гравирани Јавор Дрво Хром Метал Трим Копче Синџир

мислење на клиентот:

DEN 1127.28
Достапност
Во достапна форма

На impeccably направена од дрво копче синџир има елегантен изглед од секој агол.Природни цврсти јавор дрво вградува во полиран хром намали обвивка.Ласерски гравирани ОЕМ стил автомобил логото е мазна и детални, тоа нема да исчезнат.Pendant големина : 2-1/8" x 7/8".Тоа е совршен подарок за вас или на некој близок.Бренд нови службен лиценциран производ направен од i Pick Слика.Сите права се задржани.На impeccably направена од дрво копче синџир има елегантен изглед од секој агол.Природни цврсти јавор дрво вградува во полиран хром намали обвивка.Ласерски гравирани ОЕМ стил автомобил логото е мазна и детални, тоа нема да исчезнат.Pendant големина : 2-1/8" x 7/8".Тоа е совршен подарок за вас или на некој близок.Бренд нови службен лиценциран производ направен од i Pick Слика.Сите права се задржани.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите