.

.

RuPost WoodWhiteBlack/Клуч на Носителот 5 Магнети 33x25 cm

RuPost WoodWhiteBlack/Клуч на Носителот 5 Магнети 33x25 cm

мислење на клиентот:

DEN 2372.16
Достапност
Во достапна форма

Нашите клучни носители се направени на руската направена еко-пријателски материјал.Сите материјали кои се рака-избрана од само најдобрите материјали!.Wood White Black / Клуч на носителот "5 магнети" 33x25 cm, ќе биде одличен подарок за вас и вашите најблиски.Клучни носители се многу погодни за организирање на копчето за складирање на едно место.Нашите клучни носители се удобен и лесен за монтирање, но ќе треба некои алатки за да се соберат на клучните носителот себе.Ние се гарантира висок квалитет на сите клучни носителот производи, бидејќи ние се направи на сите клучни носители на себе и вредност нашиот углед!Ние гарантираме целосна наплата ако не сте задоволни со квалитетот.Ние брод наредби директно од Русија, каде што се произведуваат секој клуч на носителот под строга контрола.Сопствени природни зелени безбедно производство од материјали.Ќе бидат задоволни и среќни со нашите клучни носителот!.Производителот : Wood White Black; Црна боја; Производ материјал : ламинат иверица; Број на куки : 5 компјутери; Item Висина : 5.6 cm; Item длабочина : 24.7 cm; Item Ширина : 33cm; Комплетен сет : внесете го држачот за монтирање; Земја на потекло : Русија Ѕид клуч на носителот мерење 33 x 24.7 x 5.6 cm, направен од висок квалитет на ламинат иверица, има 5 магнети за пет клучни синџири, полица широчина од 4 см.Едноставен и модерен дизајн, универзални бои, три големини за да изберете од. 25 x 16.7 x 5.6 cm ѕид или самостојна 33 x 9.6 x 5.6 cm ѕид 33 x 24.7 x 5.6 cm ѕид ??.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите